Головна » 2019 » Листопад » 26 » Інформація про безпечну поведінку на льоду
10:46
Інформація про безпечну поведінку на льоду

       В зв’язку з різким зниженням температури по всій території України, як правило, підвищується ризик виникнення надзвичайних подій за участю як дітей, створюючи небезпечні ігри на льоду водоймищ, так і дорослого населення, займаючись зимовою рибалкою.

      Працівники Срібнянського РС Управління ДСНС України у Чернігівській області попереджують всіх жителів району, що структура, міцність і товща льоду змінюються на протязі зими і ранньої весни, дітям не рекомендується ходити на водойми - це небезпечно для життя. Лід стає міцним тільки після того, як встановляться безперервні морозні дні, але навіть при короткочасній відлизі, він втрачає цю якість. Не слід забувати й інше: що переохолодження - це досить велика небезпека, симптомами якої є сильне тремтіння, слабкість, сонливість, нечітка свідомість. Якщо ви відчуваєте, що починаєте замерзати, необхідно зробити інтенсивні фізичні вправи: розмахування руками та ногами тощо. При першій можливості необхідно просушити одяг, шкарпетки. В мокрому одязі тіло втрачає тепло швидше, ніж у сухому.

      Необізнаність населення про загрозу для життя при виході на лід, відсутність знань заходів допомоги потерпілими, а інколи й особиста необачність, призводять до трагічних наслідків!

     Запам’ятайте номер «101» служби порятунку ДСНС України!!!

Начальник Срібнянського РС Управління ДСНС України

у Чернігівській області Вячеслав ФЕСЕНКО

Переглядів: 28 | Додав: administrator | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar