Головна » 2015 » Липень » 13 » ІНФОРМАЦІЯ ПРО РОБОТУ СРІБНЯНСЬКОГО РАЙОННОГО ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ЦЕНТРУ СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗА ЧЕРВЕНЬ МІСЯЦЬ 2015 РОКУ
15:36
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РОБОТУ СРІБНЯНСЬКОГО РАЙОННОГО ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ЦЕНТРУ СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗА ЧЕРВЕНЬ МІСЯЦЬ 2015 РОКУ

     Срібнянський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) інформує про проведену роботу за червень місяць  2015 року.

       У територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) надалі терцентр, функціонують такі структурні підрозділи:

 • відділення  соціальної допомоги вдома;
 • відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги;
 • відділення соціально-побутової адаптації;
 • стаціонарне відділення для постійного або тимчасового проживання с. Карпилівка;
   

     Срібнянський районний  територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)  провадить свою діяльність на принципах адресності та індивідуального підходу, доступності та відкритості, гуманності, комплексності, максимальної ефективності використання бюджетних і позабюджетних коштів, законності, соціальної справедливості, забезпечення конфіденційності, дотримання стандартів якості, поваги прав і гідності підопічних.

 Відділення соціальної допомоги вдома

      Станом на 01.07.2015 року на обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома перебуває 387 одиноких пристарілих громадян (139 на платній основі та 248 на безоплатній).

      За січень-червень 39 соціальних робітників надали 91956 заходів, що складають зміст соціальної послуги догляду вдома.

     Відділення соціальної допомоги вдома надає 44 види заходів, що складають зміст соціальної послуги догляду вдома одиноким непрацездатним громадянам. Одні види надаються щодня, інші сезонні - кілька разів на місяць чи на рік. Надання заходів кожному підопічному проводиться два рази на тиждень, при потребі і більше. Заходи надаються якісно і в повному обсязі згідно встановленого графіка.

      Для підвищення професійного рівня соціальних робітників щомісячно проводяться наради-семінари. Так, 26.06.2015 року було проведено нараду – семінар по підведенню підсумків роботи за червень  місяць, розглянуті виробничі питання (про зрозуміле та уважне ставлення соціального робітника до підопічних; обов’язкове ведення щоденників відвідування одиноких пристарілих громадян; про надання якісного і в повному обсязі, згідно графіка обслуговування одиноких пристарілих громадян; про стан соціального захисту сімей мобілізованих громадян до лав Збройних  сил України; про порядок оформлення документів для отримання субсидій).

Відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги

     Станом на 01.07.2015 р. відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги обслуговує громадян похилого віку, інвалідів, хворих, громадян, що перебувають в складній життєвій ситуації. В відділенні обслуговується 844 особи, з них 382 платно та 462 безоплатно.

     За  звітний період надано 1910 послуг, з яких 1504 безоплатних та 406 платних. Зокрема в розрізі послуг за червень місяць – 227 послуг:

 • Обслужені 102 особи, яким надано 102 послуги по ремонту взуття, з яких 87 безоплатних та 15 платних;
 • Обслужені 90 осіб, яким надано 90 послуг  перукаря, з яких 67 безоплатних та 23 платних;
 • Обслужені 15 осіб, яким надано 15 послуг  швачки, з яких 13 безоплатних та 2 платних;
 • Обслужені 20 осіб робітником з комплексного обслуговування і ремонту будинків, який надав 19 безоплатних послуг та 1 платних.  

Відділення соціально-побутової адаптації

     Станом на 01.07.2015 р. відділенням соціально-побутової адаптації виявлено 629 чоловік, які потребують соціально-побутової адаптації, обслуговується 426.

         Протягом червня місяця були проведені такі заходи:

 • зустріч з пенсіонерами, бесіда на тему: «Депресія – лінь чи хвороба»;
 • зустріч з людьми старшого віку, проведення бесіди на тему: «Панічні атаки»;
 • зустріч пенсіонерів та проведення бесіди на тему  «19 золотих правил життя. 40 важливих думок про життя», проведення психологічного тесту «Який я насправді?»;
 • зустріч, бесіда на тему «Корисні властивості кулінарної зелені»;
 • випускний в Університеті III віку на факультеті «Психологія та право»,  екскурсія до знаменитого сокиринського бджоляра М.І. Вовнянка;
 • випускний в Університеті III віку на факультеті  «Основи медицини, здорового способу  життя» екскурсія до Тростянецького Дендропарку;
 • випускний в Університеті II віку на факультеті  «Комунікаційні та інформаційні технології»;
 • випускний в Університеті III віку на факультеті «Літературно-мистецькому» в смт. Дігтярі;
 • зустріч до Дня Державної служби;
 • зустріч з  пенсіонерами та проведення бесіди на тему «Як позбутися тяжких недуг  та омолодитися?»;
 • поїздка відвідувачок відділення до Густинського Свято-Троїцького жіночого монастиря».

     У територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних  послуг)  працювала мультидисциплінарна команда до складу якої входять: психолог, сестра медична, перукар, взуттьовик з ремонту взуття, робітник комплексного обслуговування і ремонту будинків, соціальний робітник.

 

Стаціонарне відділення для постійного або тимчасового проживання с. Карпилівка

     Станом на 01.07.2015 у відділенні на обслуговуванні проживають 23 особи, які перебувають на повному державному утриманні, одержують необхідні їм соціальні послуги та відповідно до встановлених норм забезпечені житлом, постільною білизною, м`яким і твердим інвентарем, раціональним чотирьох разовим харчуванням та цілодобовим медичним обслуговуванням.

      У відділенні проживають інваліди, одинокі непрацездатні громадяни, люди, які опинилися в складних життєвих обставинах для яких обслуговуючий персонал робить все можливе для створення гідних людини умов проживання.

         Протягом місяця у стаціонарному відділенні проводиться поглиблений медичний огляд, надається цілодобове обслуговування та проводиться медична допомога, читання преси, проведення урочистих заходів, святкові обіди, спілкування. Особлива увага приділяється створенню комфортного психологічного клімату, атмосфери доброзичливості та чуйності, організації змістовного дозвілля. Створені умови  для прогулянок на свіжому повітрі та спілкування з родичами, перегляду кінофільмів і телепрограм, ознайомлення зі свіжою періодикою та літературою.

     За червень місяць в територіальному центрі було організовано і проведено роз’яснювальну роботу серед обслуговуваних громадян щодо попередження надзвичайних ситуацій зокрема профілактики пожеж, загибелі і травмування   в с.Сокиринці, с. Калюжинці; .

      Територіальним центром постійно здійснюється безліч заходів щодо виявлення осіб, які потребують соціального захисту та допомоги і покращення системи соціального обслуговування в Срібнянському районі.

 

 

Переглядів: 226 | Додав: administrator | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar