Головна » 2015 » Серпень » 11 » ІНФОРМАЦІЯ ПРО РОБОТУ СРІБНЯНСЬКОГО РАЙОННОГО ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ЦЕНТРУ СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗА ЛИПЕНЬ МІСЯЦЬ 2015 РОКУ
09:17
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РОБОТУ СРІБНЯНСЬКОГО РАЙОННОГО ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ЦЕНТРУ СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗА ЛИПЕНЬ МІСЯЦЬ 2015 РОКУ

       Срібнянський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) інформує про проведену роботу за липень місяць  2015 року.

       У територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) надалі терцентр, функціонують такі структурні підрозділи:

 • відділення  соціальної допомоги вдома;
 • відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги;
 • відділення соціально-побутової адаптації;
 • стаціонарне відділення для постійного або тимчасового проживання с. Карпилівка;

Відділення соціальної допомоги вдома

      Станом на 01.08.2015 року на обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома перебуває 391 одиноких пристарілих громадян (142 на платній основі та 249 на безоплатній).

      За січень-липень 39 соціальних робітників надали 107282 заходів, що складають зміст соціальної послуги догляду вдома.

     Відділення соціальної допомоги вдома надає 44 види заходів, що складають зміст соціальної послуги догляду вдома одиноким непрацездатним громадянам. Одні види надаються щодня, інші сезонні - кілька разів на місяць чи на рік. Надання заходів кожному підопічному проводиться два рази на тиждень, при потребі і більше. Заходи надаються якісно і в повному обсязі згідно встановленого графіка.

      Для підвищення професійного рівня соціальних робітників щомісячно проводяться наради-семінари. Так, 31.07.2015 року було проведено нараду – семінар по підведенню підсумків роботи за червень  місяць, розглянуті виробничі питання (про зрозуміле та уважне ставлення соціального робітника до підопічних; обов’язкове ведення щоденників відвідування одиноких пристарілих громадян; про надання якісного і в повному обсязі, згідно графіка обслуговування одиноких пристарілих громадян; про стан соціального захисту сімей мобілізованих громадян до лав Збройних  сил України; про порядок оформлення документів для отримання субсидій).

Відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги

     Станом на 01.08.2015 р. відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги обслуговує громадян похилого віку, інвалідів, хворих, громадян, що перебувають в складній життєвій ситуації. В відділенні обслуговується 856 особи, з них 395 платно та 461 безоплатно.

     За  звітний період надано 2232 послуг, з яких 1769 безоплатних та 463 платних. Зокрема в розрізі послуг за липень місяць – 322 послуги:

 • Обслужені 111 осіб, яким надано 111послуг по ремонту взуття, з яких 90 безоплатних та 21 платна;
 • Обслужені 40 осіб, яким надано 40 послуг  перукаря, з яких 32 безоплатних та 8 платних;
 • Обслужені 144 особи, яким надано 144 послуги  швачки, з яких 118 безоплатних та 26 платних;
 • Обслужені 23 особи робітником з комплексного обслуговування і ремонту будинків, який надав 22 безоплатні послуги та 1 платну;
 • Ослужені 4 особи, яким надано 4 послуги соціальної пральні, з яких 3 безоплатні та 1 платна на суму 10,65 грн. 

Відділення соціально-побутової адаптації

     Станом на 01.08.2015 р. відділенням соціально-побутової адаптації виявлено 635 чоловік, які потребують соціально-побутової адаптації, обслуговується 432.

         Протягом липня місяця були проведені такі заходи:

 • зустріч з людьми старшого віку до релігійного свята Івана Купала,, проведення бесіди на тему: «Обряди та звичаї на Івана Купала», психологічний тест «Характер на пальцях;
 • поїздка до Національного історико-культурного заповідника Качанівка;
 • зустріч бесіда на тему : «Сирно-лляна дієта лікаря Бадвіг»;
 • зустріч до Дня бухгалтера;
 • зустріч медиків, бесіда – круглий стіл  на тему: «Готуємо разом, заготівля овочів на зиму»;
 • зустріч-бесіда на тему: «Лопух – український женьшень»;
 • зустріч-бесіда на тему: «Психологія хвороб тіла»;
 • поїздка до Національного історико-культурного заповідника «Гетьманська столиця» м. Батурин.

     У територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних  послуг)  працювала мультидисциплінарна команда до складу якої входять: психолог, сестра медична, перукар, взуттьовик з ремонту взуття, робітник комплексного обслуговування і ремонту будинків, соціальний робітник.

Стаціонарне відділення для постійного або тимчасового проживання с. Карпилівка

     Станом на 01.08.2015 у відділенні на обслуговуванні проживають 22 особи, які перебувають на повному державному утриманні, одержують необхідні їм соціальні послуги та відповідно до встановлених норм забезпечені житлом, постільною білизною, м`яким і твердим інвентарем, раціональним чотирьох разовим харчуванням та медичним обслуговуванням.

      У відділенні проживають інваліди, одинокі непрацездатні громадяни, люди, які опинилися в складних життєвих обставинах для яких обслуговуючий персонал робить все можливе для створення гідних людини умов проживання.

     Протягом місяця у стаціонарному відділенні проводився поглиблений медичний огляд, надавалась медична допомога, проводилось спілкування. Особлива увага приділяється створенню комфортного психологічного клімату, атмосфери доброзичливості та чуйності, організації змістовного дозвілля. Створені умови  для прогулянок на свіжому повітрі та спілкування з родичами, перегляду кінофільмів і телепрограм, ознайомлення зі свіжою періодикою та літературою.

       30 липня підопічному стаціонарного відділення Федуну Дмитру Михайловичу виповнився 101 рік. Зі словами привітань до нього завітали голова Срібнянської районної державної адміністрації Микола Павлович Близнюк, начальник управління Пенсійного фонду України в Срібнянському районі Алла Володимирівна Кобиш та директор Срібнянського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Олена Василівна Панченко.

      Територіальним центром постійно здійснюється безліч заходів щодо виявлення осіб, які потребують соціального захисту та допомоги і покращення системи соціального обслуговування в Срібнянському районі.

 

Переглядів: 224 | Додав: administrator | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar