Головна » 2015 » Грудень » 17 » ІНФОРМАЦІЯ ПРО РОБОТУ СРІБНЯНСЬКОГО РАЙОННОГО ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ЦЕНТРУ СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗА ЛИСТОПАД МІСЯЦЬ
11:16
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РОБОТУ СРІБНЯНСЬКОГО РАЙОННОГО ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ЦЕНТРУ СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗА ЛИСТОПАД МІСЯЦЬ

        Срібнянський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) інформує про проведену роботу за листопад місяць  2015 року.

         У територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) надалі терцентр, функціонують такі структурні підрозділи:

     -    відділення  соціальної допомоги вдома;
     -    відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги;

 • відділення соціально-побутової адаптації;
 • стаціонарне відділення для постійного або тимчасового проживання с. Карпилівка;
   

       Срібнянський районний  територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)  провадить свою діяльність на принципах адресності та індивідуального підходу, доступності та відкритості, гуманності, комплексності, максимальної ефективності використання бюджетних і позабюджетних коштів, законності, соціальної справедливості, забезпечення конфіденційності, дотримання стандартів якості, поваги прав і гідності підопічних.

 Відділення соціальної допомоги вдома

     Станом на 01.12.2015 року на обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома перебуває 402 одиноких пристарілих громадян (151 на платній основі та 251 на безоплатній).

        За січень-листопад 38 соціальних робітників надали 164744 заходів, що складають зміст соціальної послуги догляду вдома.

    Відділення соціальної допомоги вдома надає 44 види заходів, що складають зміст соціальної послуги догляду вдома одиноким непрацездатним громадянам. Одні види надаються щодня, інші сезонні - кілька разів на місяць чи на рік. Надання заходів кожному підопічному проводиться два рази на тиждень, при потребі і більше. Заходи надаються якісно і в повному обсязі згідно встановленого графіка.

      Для підвищення професійного рівня соціальних робітників щомісячно проводяться наради-семінари. Так, 27.11.2015 року було проведено нараду – семінар по підведенню підсумків роботи за червень  місяць, розглянуті виробничі питання (про зрозуміле та уважне ставлення соціального робітника до підопічних; обов’язкове ведення щоденників відвідування одиноких пристарілих громадян; про надання якісного і в повному обсязі, згідно графіка обслуговування одиноких пристарілих громадян; про стан соціального захисту сімей мобілізованих громадян до лав Збройних  сил України; про забезпечення підопічних паливом).

Відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги

       Станом на 01.12.2015 р. відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги обслуговує громадян похилого віку, інвалідів, хворих, громадян, що перебувають в складній життєвій ситуації. В відділенні обслуговується 899 осіб, з них 417 платно та 482 безоплатно.

       За  звітний період надано 3625 послуг, з яких 2874 безоплатних та 751 платних.Зокрема в розрізі послуг за листопад місяць – 370 послуг:

 • Обслужені 100 осіб, яким надано 100 послуг по ремонту взуття, з яких 72 безоплатних та 28 платних;
 • Обслужені 109 осіб, яким надано 109 послуг  перукаря, з яких 81 безоплатна та 28 платних;
 • Обслужені 128 осіб, яким надано 128 послуг  швачки, з яких 104 безоплатних та 24 платних;
 • Обслужені 21 особа  робітником з комплексного обслуговування і ремонту будинків, який надано 20 безоплатних послуг та 1 платна;
 • Обслужені 12 осіб, яким надано 12 безоплатних послуг соціальної пральні.

 

Відділення соціально-побутової адаптації

       Станом на 01.12.2015 р. відділенням соціально-побутової адаптації виявлено 646 чоловік, які потребують соціально-побутової адаптації, обслуговується 443.

            Протягом листопада місяця були проведені такі заходи:

 • зустріч учасниць клубу «Злагода», бесіда на тему: «Стевія – солодка трава, яка подовжує життя»;
 • зустріч учасниць клубу «Надія», бесіда на тему : «Червона горобина – ефективна зброя від хвороб» ;
 • зустріч учасниць клубу «Злагода», лекція на тему: «Корисні властивості гінкго-білоби» ;
 • зустріч учасниць клубу за інтересами «Злагода», бесіда на тему: «5 причин не викидати  чайні пакети»;
 • зустріч учасниць клубу за інтересами, бесіда на тему « Легенда згідно якої до кожного з нас раз у житті приходить Бог»;
 • зустріч учасниць клубу активного довголіття «Давні друзі» , бесіда  на тему: «Любов та щастя»;
 • зустріч учасниць клубу за інтересами «Злагода» , бесіда на тему: «Рух – природний елемент людського життя»;
 • зустріч учасниць клубу  за інтересами та проведення психологічного тесту «Вибери дерево».

     У територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних  послуг)  працювала мультидисциплінарна команда до складу якої входять: психолог, сестра медична, перукар, взуттьовик з ремонту взуття, робітник комплексного обслуговування і ремонту будинків, соціальний робітник.

Стаціонарне відділення для постійного або тимчасового проживання с. Карпилівка

     Станом на 01.12.2015 у стаціонарному відділенні на обслуговуванні проживає 22 особи. Всі підопічні перебувають на повному державному утриманні, одержують необхідні їм соціальні послуги та відповідно до встановлених норм забезпечені житлом, постільною білизною, м`яким і твердим інвентарем, раціональним чотирьох разовим харчуванням та медичним обслуговуванням.

        За листопад  місяць:

         Прибуло – 0 чоловік.

          Вибуло –  1 чоловік.

      У відділенні проживають інваліди, одинокі непрацездатні громадяни, люди, які опинилися в складних життєвих обставинах для яких обслуговуючий персонал робить все можливе для створення гідних людини умов проживання.

         Протягом місяця у стаціонарному відділенні проводився поглиблений медичний огляд, надавалась медична допомога, проводилось спілкування. Особлива увага приділяється створенню комфортного психологічного клімату, атмосфери доброзичливості та чуйності, організації змістовного дозвілля. Створені умови  для прогулянок на свіжому повітрі та спілкування з родичами, перегляду кінофільмів і телепрограм, ознайомлення зі свіжою періодикою та літературою.

         У листопаді місяці в стаціонарному відділенні були проведені заходи  до релігійних свят «Казанської ікони Божої матері», «Собор Архистратига Михаїла», «Святителя Іоанна Злотоустого». 

      Територіальним центром постійно здійснюється безліч заходів щодо виявлення осіб, які потребують соціального захисту та допомоги і покращення системи соціального обслуговування в Срібнянському районі.

 

Переглядів: 181 | Додав: administrator | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar