Головна » 2017 » Січень » 19 » Підсумки роботи територіального центру за 2016 рік.
09:57
Підсумки роботи територіального центру за 2016 рік.

   Територіальним центром соціального обслуговування одиноких непрацездатних громадян станом на 01.01.2017 року з виявлених 1631 осіб обслуговується 1394 осіб (85%). В порівнянні з груднем 2015 з виявлених 2045 осіб обслуговувалось 1774 (87%) осіб.

При територіальному центрі працює чотири відділення:

  • відділення соціальної допомоги вдома – виявлено 470 чол., обслуговується  378 осіб  - 80%;
  • відділення надання адресної грошової та натуральної   допомоги - виявлено та обслуговує 592 чол. – 100%;
  • стаціонарне відділення для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян на 28 л/місць , проживає 20 – 71 %;
  • відділення денного перебування – виявлено 604 чол., обслуговується 404 – 66  % .

Відділення соціальної допомоги вдома 

   Станом на 01.01.2017 року на обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома перебуває  - 378 одиноких пристарілих громадян (143 на платній основі та  235  на  безоплатній).

         Взято на обслуговування  53 чоловік.

         Вибуло та померло – 67 чол. (32 платних, 35 безоплатних).

         Переведено в стаціонарне відділення с.Карпилівка – 7 осіб.

         За  січень-грудень 37  соціальних робітників надали 186886 заходів, що  складають  зміст  соціальної  послуги  догляду  вдома .

   Відділення соціальної допомоги вдома надає 44 види заходів, що  складають  зміст  соціальної  послуги  догляду  вдома одиноким непрацездатним громадянам. Одні види надаються щодня, інші сезонні – кілька разів на місяць чи рік. Надання заходів кожному підопічному проводиться два рази на тиждень, при потребі і більше. Заходи  надаються якісно і в повному обсязі згідно встановленого графіка.

        Для підвищення професійного рівня соціальних робітників щомісячно проводяться наради-семінари на яких розглядаються  такі питання:

  •  про зрозуміле та уважне ставлення соціального робітника до підопічних;
  •  про надання якісного  в повному обсязі, згідно графіка, обслуговування одиноких пристарілих громадян;
  • дотримання трудової дисципліни;
  • обов'язкове  ведення  щоденників відвідування одиноких пристарілих

громадян.

        Відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги 

  Відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги обслуговує громадян похилого віку, інвалідів, хворих, громадян, що перебувають в складній життєвій ситуації.

   Станом на 01.01.2017 року у  відділенні обслуговується 592 осіб з них 214 платно та 378 безоплатно.Надаються послуги перукаря, швачки, взуттьовика, можна скористатися послугами соціальної пральні.

   Проводиться робота по виявленню непрацездатних громадян похилого віку, які потребують обслуговування відділенням.

   При відділенні працює мультидисциплінарна команда, яка згідно графіку виїзду надає  громадянам похилого віку послуги перукаря, взуттьовика, проводиться робота з комплексного обслуговування будинків та надається юридичне консультування.

                                Відділення денного перебування    

    Станом на 01.01.2017р. відділенням денного перебування виявлено 604 чоловік, 404 обслуговується .

  Відділенням денного перебування  за 2016 рік проведена робота:

     -    соціальна адаптація – 3548;

     -    соціальна профілактика – 1479;

     -    консультування  -   846;

      - соціально - медичних послуг – 781;

      - массаж – 66;

       -    фітопослуг –34 .

    При відділенні денного перебування діють:  клуб « Будьте здорові »,« Розвиток особистості »,  « Школа мотивації », клуб « Господарочка ».

   Діє при відділенні соціально-побутової адаптації «Університет третього віку»,проводяться лекції та бесіди на «Факультеті основ медицини, здорового способу життя», «Літературно мистецькому факультеті», «Комунікаційних та інформаційних технологій», та на факультеті «Психології та права».

              Стаціонарне відділення для постійного або тимчасового проживання

   Станом на  01.01.2017 у відділенні на обслуговуванні проживає 20 чоловік. Всі підопічні перебувають на повному державному утриманні, одержують необхідні їм соціальні послуги та відповідно до встановлених норм забезпечені житлом, постільною білизною, м`яким і твердим інвентарем, раціональним чотирьох разовим харчуванням та медичним обслуговуванням.

     У відділенні проживають інваліди, одинокі непрацездатні громадяни, люди, які опинилися в складних життєвих обставинах для яких обслуговуючий персонал робить все можливе для створення гідних людини умов проживання.

    У стаціонарному відділенні проводився поглиблений медичний огляд, надавалась медична допомога, проводилось спілкування. Особлива увага приділяється створенню комфортного психологічного клімату, атмосфери доброзичливості та чуйності, організації змістовного дозвілля. Створені умови  для прогулянок на свіжому повітрі та спілкування з родичами, перегляду кінофільмів і телепрограм, ознайомлення зі свіжою періодикою та літературою.

    Щопонеділка проводиться навчання з працівниками стаціонарного відділення по питаннях обслуговування людей похилого віку.

    Щовівторка проводились засідання культурно-побутової комісії, де  були розглянуті питання проведення санітарно-гігієнічних заходів та заходів по укріпленню громадського порядку і дисципліни.

          

 

             

Переглядів: 199 | Додав: administrator | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar