Головна » 2016 » Березень » 11 » Підсумки роботи територіального центру за лютий 2016 року
12:43
Підсумки роботи територіального центру за лютий 2016 року

     Срібнянський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) інформує про проведену роботу за лютий місяць  2016 року.

         У територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) надалі терцентр, функціонують такі структурні підрозділи:

     -    відділення  соціальної допомоги вдома;
     -    відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги;

      -    відділення соціально-побутової адаптації;

      -    стаціонарне відділення для постійного або тимчасового проживання с. Карпилівка;
 

     Срібнянський районний  територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)  провадить свою діяльність на принципах адресності та індивідуального підходу, доступності та відкритості, гуманності, комплексності, максимальної ефективності використання бюджетних і позабюджетних коштів, законності, соціальної справедливості, забезпечення конфіденційності, дотримання стандартів якості, поваги прав і гідності підопічних.

 Відділення соціальної допомоги вдома

     Станом на 01.03.2016 року на обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома перебуває 337 одиноких пристарілих громадян (119 на платній основі та 218 на безоплатній).

      Взято на обслуговування 9 чол.

      Вибуло та померло – 5 чол. (3 платний, 2 безоплатний).

      За січень - лютий 39 соціальних робітників надали 26824 заходів, що складають зміст соціальної послуги догляду вдома.

         Навантаження на одного соціального робітника  10  чол.  Відділенням  охоплені всі населені пункти району,  крім с.  Артеменкове, так як категорії людей, що потребують соціальної допомоги вдома в селі немає.

         Відділення соціальної допомоги вдома надає 44 види заходів, що складають зміст соціальної послуги догляду вдома одиноким непрацездатним громадянам. Одні види надаються щодня, інші сезонні - кілька разів на місяць чи на рік. Надання заходів кожному підопічному проводиться два рази на тиждень, при потребі і більше. Заходи надаються якісно і в повному обсязі згідно встановленого графіка.

В лютому місяці перевірена робота соціальних робітників:

 • 09.02.2016 року – по с. Дейманівка – Лісовий В.І.
 • 09.02.2016 року – по с. Поділ – Скрипка Л.В.
 • 09.02.2016 року – по с. Поділ – Мостовий А.М.
 • 09.02.2016 року – по с. Поділ – Овдієнко С.В.

            Для підвищення професійного рівня соціальних робітників щомісячно проводяться наради-семінари. Так, 26.02.2016 року було проведено нараду – семінар по підведенню підсумків роботи за грудень  місяць, розглянуті виробничі питання (про зрозуміле та уважне ставлення соціального робітника до підопічних; обов’язкове ведення щоденників відвідування одиноких пристарілих громадян; про надання якісного і в повному обсязі, згідно графіка обслуговування одиноких пристарілих громадян.).

         Зроблені та здані звіти до Департаменту соціального захисту населення.

Відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги

     Станом на 01.03.2016 р. відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги обслуговує громадян похилого віку, інвалідів, хворих, громадян, що перебувають в складній життєвій ситуації. В відділенні обслуговується 546 осіб, з них 195 платно та 351 безоплатно.

     Відділенням організації надання адресної натуральної та грошової допомоги за звітний період обслужені 370 осіб, яким надано 370 послуг, з яких 277  безоплатних та 93 платних. Зокрема в розрізі послуг:

 • Обслужені 97 осіб, яким надано 97 послуг по ремонту взуття, з яких 68 безоплатних та 29 платних;
 • Обслужені 114 осіб, яким надано 114 послуг  перукаря, з яких 85 безоплатних та 29 платних;
 • Обслужені 130 осіб, яким надано 130 послуги  швачки, з яких 97 безоплатних та 33 платних;
 • Обслужені 20 осіб  робітником з комплексного обслуговування і ремонту будинків, який надано 20 безоплатних послуг;
 • Обслужені 9 осіб, яким надано 7 безоплатних послуг соціальної пральні та 2 платних.

     Проводилася робота по виявленні непрацездатних громадян похилого віку, які потребують обслуговування відділенням. Формуються особові справи громадян, які звернулися за допомогою, вся інформація заноситься до електронної бази даних.

 

Відділення соціально-побутової адаптації

      Станом на 01.03.2016 р. відділенням соціально-побутової адаптації виявлено 596 чоловік, які потребують соціально-побутової адаптації, обслуговується 386.

         Відділенням соціально-побутової адаптації надано:

     -    соціально-побутових послуг - 220;

     -    інформаційних послуг  - 191;

     -   соціально-педагогічних послуг - 264;

     -    психологічних - 62;

-         соціально-медичних послуг - 327;

-         масаж - 48;

-         фітопослуг – 21.

          Протягом лютого місяця були проведені такі заходи:

 • зустріч з пенсіонерами, бесіда на тему: «Корисні кімнатні рослини»;
 • зустріч учасниць клубу активного довголіття «Надія», бесіда на тему: «Евкаліпт та його лікувальні властивості»;
 • зустріч учасниць клубу активного довголіття «Давні друзі», бесіда на тему: «Самомасаж внутрішніх органів, чи як підтримувати свій організм здоровим»;
 • зустріч учасниць клубу активного довголіття «Злагода», бесіда на тему: «Цікаві факти про пенсію».

     При відділенні соціально-побутової адаптації кожну п'ятницю діяв гурток любителів шахів та шашок. Діє при відділенні соціально-побутової адаптації «Університет третього віку», проводяться лекції та бесіди на «Факультеті основ медицини, здорового способу життя», «Літературно мистецькому факультеті», «Комунікаційних та інформаційних технологій», та на факультеті «Психології та права».

     У територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних  послуг)  працювала мультидисциплінарна команда до складу якої входять: психолог, сестра медична, перукар, взуттьовик з ремонту взуття, робітник комплексного обслуговування і ремонту будинків, соціальний робітник.

Складено графік виїзду мультидисциплінарної команди на місяць.

     Сформовано список з 31 особи, що потребують надання соціальних послуг мультидисциплінарної команди.

     Розроблено та затверджено графік виїзду та план заходів мультидисциплінарної команди з надання соціальних послуг.

 

Стаціонарне відділення для постійного або тимчасового проживання с. Карпилівка

     Станом на 01.03.2016 у стаціонарному відділенні на обслуговуванні проживає 19 осіб. Всі підопічні перебувають на повному державному утриманні, одержують необхідні їм соціальні послуги та відповідно до встановлених норм забезпечені житлом, постільною білизною, м`яким і твердим інвентарем, раціональним чотирьох разовим харчуванням та медичним обслуговуванням.

    За лютий  місяць:

     Прибуло – 0чоловік.

     Вибуло –  1 чоловік.

     У відділенні проживають інваліди, одинокі непрацездатні громадяни, люди, які опинилися в складних життєвих обставинах для яких обслуговуючий персонал робить все можливе для створення гідних людини умов проживання.

         Протягом місяця у стаціонарному відділенні проводився поглиблений медичний огляд, надавалась медична допомога, проводилось спілкування. Особлива увага приділяється створенню комфортного психологічного клімату, атмосфери доброзичливості та чуйності, організації змістовного дозвілля. Створені умови  для прогулянок на свіжому повітрі та спілкування з родичами, перегляду кінофільмів і телепрограм, ознайомлення зі свіжою періодикою та літературою.

         У лютому місяці в стаціонарному відділенні був проведений  захід  до релігійного свята « Стрітення Господа нашого Іісуса Христа».

 Щопонеділка проводились навчання з працівниками стаціонарного відділення по питаннях обслуговування людей похилого віку.

           Щовівторка проводились засідання культурно-побутової комісії, де  були розглянуті питання проведення санітарно-гігієнічних заходів та заходів по укріпленню громадського порядку і дисципліни.

           За місяць було проведено  чотири санітарні дні. Також було здійснено заготівлю дров на зиму.

 

Переглядів: 351 | Додав: administrator | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar