Головна » 2015 » Вересень » 24 » Призначено радників з питань вимушених переселенців
08:46
Призначено радників з питань вимушених переселенців

       Міністерством соціальної політики України разом із громадською ініціативою Крим SOS та Міжнародною організацією Stabilization Support Servises за підтримки уряду Великобританії започатковано програму позаштатних радників з питань внутрішньо переміщених осіб, спрямовану на забезпечення соціального захисту цих осіб та інших незахищених громадян у населених пунктах України.

         У межах реалізації Програми на період із 01 вересня 2015 року по 30 квітня 2016 року впроваджено посаду «Радник з питань внутрішньо переміщених осіб» та призначено 25 радників для роботи у регіонах.                   

         Кожен переселенець, який не може розв’язати своє соціальне питання самостійно з тієї чи іншої причини безпосередньо на районному рівні (в будь-якому регіоні України), зможе звернутися до регіонального радника з питань внутрішньо переміщених осіб за допомогою.

         Радники на регіональному рівні будуть допомагати внутрішньо переміщеним особам у налагодженні комунікації між ними та Міністерством соціальної політики, отриманні інформації з питань, що стосуються їх соціального захисту, та розв’язанні виявлених проблем.

         У Чернігівській області на посаду радника призначено Едієву Надію Михайлівну.

         Графік прийому: вівторок; четвер 1000–1300 каб. 18    (Департамент соціального захисту населення обласної державної адміністрації; проспект Миру, 116-а, м. Чернігів).

         В інші дні прийом проводиться за адресою: вул. Горького, 57/1, м. Чернігів.

Переглядів: 140 | Додав: administrator | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar