Головна » Статті » Структурні підрозділи » Відділення соціальної допомоги вдома

Липневі збори соціальних робітників

  28 липня 2017 в Срібнянському районному територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулися чергові збори соціальних робітників відділення соціальної допомоги вдома за участю директора територіального центру Пиндюра Ж.М., фахівця із соціальної роботи ІІ кваліфікаційної категорії Хоменко К.А. та голови районної ради Панченко О.В.

  Окрім обговорення ряду актуальних для установи питань, головною подією цього дня стало привітання Губської Лідії Олександрівни, соціального робітника відділення соціальної допомоги вдома, з нагоди 55-річчя від дня народження.

  Директор територіального центру Пиндюра Жанна Миколаївна привітала Лідію Олександрівну і подякувала за сумлінну працю, високу відповідальність за доручену справу, професіоналізм, чуйне та коректне ставлення до підопічних.

  Приєдналась до вітань і Голова районної ради Панченко Олена Василівна, яка особисто привітала ювілярку і вручила Почесну грамоту районної ради за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий  внесок у вирішення проблем соціального захисту населення та з нагоди 55-річчя від дня народження.

   Весь колектив Срібнянського районного територіального центру щиро вітає Лідію Олександрівну з нагоди 55-річчя від дня народження і бажаємо Вам здоров’я і натхнення, любові і уваги, тепла і сонячного настрою, успіхів у всьому, яскравих вражень і веселки емоцій! Нехай у Вашому житті завжди будуть квіти і сюрпризи, посмішки і хороші події, щастя і радість, удача і везіння!

 

Категорія: Відділення соціальної допомоги вдома | Додав: administrator (01.08.2017)
Переглядів: 130 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar