Головна » Статті » Структурні підрозділи » Відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги

У категорії матеріалів: 5
Показано матеріалів: 1-5

Сортувати за: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

При відділенні організації надання адресної натуральної та грошової допомоги працює пункт прокату. В користування надаються безоплатно інвалідні крісла з ручним користуванням, ходунки, роолатори та милиці.

Змінився розмір прожиткового мінімуму,відповідно Закону україни " Про Державний бюджет на 2018 рік " ст.7, для осіб, які втратили працездатність він становить з 01.07.2018 року 1435,00 грн.

Керуючись методичними рекомендаціями щодо розрахунку тарифів на платні соціальні послуги, що надаються територіальним центром соціального обслуговування ( надання соціальних послуг ), затвердженими наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 24. 02. 2010 року № 32 та у зв`зку із значним та постійним подорожчанням ціни на матеріали на комунальні послуги,які використовуються для надання соціальних послуг, Срібнянський районний територіальний центр соціального обслговування ( надання соціальних послуг) здійснив перерахунок собівартості тарифів на надання соціальних послуг станом на 01. 07. 2018 року.

Відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги | Переглядів: 95 | Додав: administrator | Дата: 02.07.2018 | Коментарі (0)

Змінився розмір прожиткового мінімуму,відповідно Закону україни " Про Державний бюджет на 2016 рік " від 25. 12. 2015 р. № 928 - VІІ.


        При відділенні надання адресної натуральної та грошової допомоги працює пункт прокату технічних та інших засобів реабілітації, який створено для надання громадянам району послуг з прокату технічних засобів реабілітації з метою усунення обмежень життєдіяльності та підтримки соціальної незалежності громадян, що частково або повністю втратили здатність до самообслуговування або пересування у зв'язку з похилим віком чи хворобою.

       


      Відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги територіального центру утворюється для обслуговування не менш як 500 таких громадян, які відповідно до акта обстеження матеріально-побутових умов потребують натуральної чи грошової допомоги:

  • похилого віку;
  • інвалідів;
  • хворих (із числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більш як чотири місяці) у разі, коли вони на своєму утриманні мають неповнолітніх дітей, дітей-інвалідів, осіб похилого віку, інвалідів;
  • які перебувають у складній життєвій ситуації у зв'язку з безробіттям і зареєстровані в державній службі зайнятості як такі, що шукають роботу, стихійним лихом, катастрофою, у разі, коли вони мають на своєму утриманні неповнолітніх дітей, дітей-інвалідів, осіб похилого віку, інвалідів.