Головна » Статті » Структурні підрозділи

У розділі матеріалів: 95
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 3 ... 9 10 »

При відділенні організації надання адресної натуральної та грошової допомоги працює пункт прокату. В користування надаються безоплатно інвалідні крісла з ручним користуванням, ходунки, роолатори та милиці.

Змінився розмір прожиткового мінімуму,відповідно Закону україни " Про Державний бюджет на 2018 рік " ст.7, для осіб, які втратили працездатність він становить з 01.07.2018 року 1435,00 грн.

Керуючись методичними рекомендаціями щодо розрахунку тарифів на платні соціальні послуги, що надаються територіальним центром соціального обслуговування ( надання соціальних послуг ), затвердженими наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 24. 02. 2010 року № 32 та у зв`зку із значним та постійним подорожчанням ціни на матеріали на комунальні послуги,які використовуються для надання соціальних послуг, Срібнянський районний територіальний центр соціального обслговування ( надання соціальних послуг) здійснив перерахунок собівартості тарифів на надання соціальних послуг станом на 01. 07. 2018 року.

Відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги | Переглядів: 95 | Додав: administrator | Дата: 02.07.2018 | Коментарі (0)

Відбулася перевірка роботи соціальних робітників с.Олексинці та смт.Срібне.

Відділення соціальної допомоги вдома | Переглядів: 130 | Додав: administrator | Дата: 22.02.2018 | Коментарі (0)

       Зустріч Нового року – це дивовижна пора, завжди хвилююча і завжди радісна. Наближення Нового року – це не просто переддень нових 12 місяців. Усе набагато складніше: це – ворота, які ведуть в нове, ні з чим незрівняне життя, сповнене тих самих чудес, в які ми вже й не віримо. Але ж у Новий рік можливо все, чи не так? Недарма народна мудрість каже: як зустрінеш його, так і проведеш. Новий Рік - одне із найзагадковіших свят, і не тільки тому, що його очікування й святкування пов'язане зі світом добрих казок і магії, але ще й тому, що в культурній загальнолюдській традиції - це, мабуть, єдина знаменна подія, що впродовж століть і щорічно відзначається людьми у всіх країнах і на всіх континентах. 

     На передодні Нового року та різдвяних свят у відділенні денного перебування було проведена зустрічЗавітали казкові гості Дід Мороз та Снігурочка, щоб привітати відвідувачів з наступаючими святами. Разом з присутніми помандрували світом, поцікавившись звичаями та традиціями народів світу! З очима, сповненими радості, дякували відвідувачі своїм гостям за новорічний піднесений настрій.

     

     Від щирого серця вітаємо з Новим роком та Різдвом! Бажаємо міцного здоров'я і натхнення, родинного щастя та добробуту, затишку і тепла, здійснення надій та бажань, добробуту, благополуччя і Божої благодаті! Прийдешній рік хай буде світлим, щасливим та мирний, а Різдво Христове наповне серце любов'ю, надією і вірою!


 

     Щорічно в першу неділю листопада відзначається День працівника соціальної сфери України. В Цей день вшановують працівників соціальної сфери, як ангелів добра, що опікуються життєво важливими проблемами пенсіонерів. Соціальна праця скромна і негучна, але сповнена високого гуманізму, милосердя, душевного тепла. Суспільство змінюється, але співчуття і любов до ближнього повинні залишатися нормою нашою життя, надійною опорою для тих, хто потребує милосердя і допомоги.

        

 

 


  6 жовтня 2017 року в Срібнянському районному територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулися чергові збори соціальних робітників відділення соціальної допомоги вдома.

Відділення соціальної допомоги вдома | Переглядів: 135 | Додав: administrator | Дата: 06.10.2017 | Коментарі (0)

     День людей похилого віку - це хороша нагода ще пильніше поглянути на проблеми літніх людей, а також ще раз засвідчити всенародну повагу ветеранам війни і праці, нашим батькам і матерям, старшим друзям, за чиїми плечима - нелегкі життєві дороги, що щедро посріблили сивиною скроні. Люди старшого покоління - джерело народної мудрості, їх практичний життєвий досвід, невичерпна енергія та оптимізм - нерозривний місток, який з`єднує покоління.


Слухачі відділення денного перебування долучаються до відзначення дня пам'яті великомученика і цілителя Пантелеймона.


Кожного року територіальний центр намагається укомплектувати соціальних робітників найнеобхіднішим для повноцінної роботи

Відділення соціальної допомоги вдома | Переглядів: 142 | Додав: administrator | Дата: 11.08.2017 | Коментарі (0)

Відбулися чергові збори соціальних робітників, на яких щиро вітали Губську Лідію Олександрівну - соціального робітника по с. Сокиринці, яка відсвяткувала 55-річчя від дня народження.

Відділення соціальної допомоги вдома | Переглядів: 137 | Додав: administrator | Дата: 01.08.2017 | Коментарі (0)

      Незабутня подорож випускників факультету " Комунікаційних та інформаційних   технологій" Університету ІІІ віку до грандіозного палацу Петра Григоровича Галагана, що справляє на відвідувачів колосальне враження .


1-10 11-20 21-30 ... 81-90 91-95