Головна » Статті

Всього матеріалів в каталозі: 97
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 3 ... 9 10 »

При відділенні організації надання адресної натуральної та грошової допомоги працює пункт прокату. В користування надаються безоплатно інвалідні крісла з ручним користуванням, ходунки, роолатори та милиці.

Змінився розмір прожиткового мінімуму,відповідно Закону україни " Про Державний бюджет на 2018 рік " ст.7, для осіб, які втратили працездатність він становить з 01.07.2018 року 1435,00 грн.

Керуючись методичними рекомендаціями щодо розрахунку тарифів на платні соціальні послуги, що надаються територіальним центром соціального обслуговування ( надання соціальних послуг ), затвердженими наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 24. 02. 2010 року № 32 та у зв`зку із значним та постійним подорожчанням ціни на матеріали на комунальні послуги,які використовуються для надання соціальних послуг, Срібнянський районний територіальний центр соціального обслговування ( надання соціальних послуг) здійснив перерахунок собівартості тарифів на надання соціальних послуг станом на 01. 07. 2018 року.

Відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги | Переглядів: 95 | Додав: administrator | Дата: 02.07.2018 | Коментарі (0)

       17 травня весь світ святкує День вишиванки, свято, присвячене українській національній культурі і традиціям. У цей день, який щороку відзначається у третій четвер травня, усі охочі можуть долучитися до свята. Що для цього потрібно зробити? Все просто — одягніть вишиванку на роботу або навчання.

Це свято, незважаючи на свій відносно молодий вік вже придбало широку популярність і стало традиційним. Крім того, акції, присвячені українській вишитій сорочці, проводяться не тільки в Україні, але й далеко за її межами – в країнах Європи, Канаді, Сполучених Штатах Америки, Австралії.

            Історія Дня вишиванки

       День вишиванки був заснований студентами Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича в 2006 році. Спершу вишиванки одягнули лише кілька десятків студентів і викладачів. Протягом наступних років масштаби святкування в Україні тільки росли.

           Крім того, до нього почала долучатися українська діаспора по всьому світу. У 2014 році свято відзначали, крім України, вже у восьми країнах світу: США, Канаді, Німеччині, Італії, Франції, Португалії, Румунії, і навіть у Росії, незважаючи на анексію Криму і розв'язану Кремлем агресію на Донбасі.

З початком бойових дій на Сході України вишиванки регулярно дарують українським захисникам. На сьогодні географія свята охоплює понад 50 країн.

            Традиції на День вишиванки

         Однією з найяскравіших традицій свята стали паради вишиванок, які з 2008 року проводяться майже в усіх великих українських містах. У минулому році з нагоди Дня вишиванки в Україні було проведено низку масштабних акцій: флешмобів, парадів, фотосесій і тому подібного.

        Раніше сорочка мала для наших предків магічний, релігійний сенс — з нею було пов’язано багато забобонів, застережень, вірувань. Кожен символ та колір ніс сакральне значення, як і те, хто вишиває сорочку, з яким настроєм та думками — вона мала слугувати власникові оберегом. Українці вірили, що сорочка може безпосередньо вплинути на долю того, хто її носить.

         Вишита сорочка – один з найбільш древніх українських атрибутів. Ще Геродот стверджував, що одяг скіфів був прикрашений вишивкою, а вони, як відомо, проживали на території сучасної України.

          Найдавнішу згадку про вишиту сорочку було знайдено під час розкопок на Черкащині — її від датувався 6 сторіччям до нашої ери! Тож одяг цей носили ще трипільці, про що свідчить зображення чоловіка у вишиванці.

              Усвідомлення такої історичної спадщини вражає та захоплює і спонукає з особливою повагою ставитись до сорочки — яку неможливо вважати просто одягом.

 

Мої статті | Переглядів: 126 | Додав: administrator | Дата: 17.05.2018 | Коментарі (0)

Відбулася перевірка роботи соціальних робітників с.Олексинці та смт.Срібне.

Відділення соціальної допомоги вдома | Переглядів: 130 | Додав: administrator | Дата: 22.02.2018 | Коментарі (0)

Привітання з Масляною!

Мої статті | Переглядів: 98 | Додав: administrator | Дата: 12.02.2018 | Коментарі (0)

       Зустріч Нового року – це дивовижна пора, завжди хвилююча і завжди радісна. Наближення Нового року – це не просто переддень нових 12 місяців. Усе набагато складніше: це – ворота, які ведуть в нове, ні з чим незрівняне життя, сповнене тих самих чудес, в які ми вже й не віримо. Але ж у Новий рік можливо все, чи не так? Недарма народна мудрість каже: як зустрінеш його, так і проведеш. Новий Рік - одне із найзагадковіших свят, і не тільки тому, що його очікування й святкування пов'язане зі світом добрих казок і магії, але ще й тому, що в культурній загальнолюдській традиції - це, мабуть, єдина знаменна подія, що впродовж століть і щорічно відзначається людьми у всіх країнах і на всіх континентах. 

     На передодні Нового року та різдвяних свят у відділенні денного перебування було проведена зустрічЗавітали казкові гості Дід Мороз та Снігурочка, щоб привітати відвідувачів з наступаючими святами. Разом з присутніми помандрували світом, поцікавившись звичаями та традиціями народів світу! З очима, сповненими радості, дякували відвідувачі своїм гостям за новорічний піднесений настрій.

     

     Від щирого серця вітаємо з Новим роком та Різдвом! Бажаємо міцного здоров'я і натхнення, родинного щастя та добробуту, затишку і тепла, здійснення надій та бажань, добробуту, благополуччя і Божої благодаті! Прийдешній рік хай буде світлим, щасливим та мирний, а Різдво Христове наповне серце любов'ю, надією і вірою!


 

     Щорічно в першу неділю листопада відзначається День працівника соціальної сфери України. В Цей день вшановують працівників соціальної сфери, як ангелів добра, що опікуються життєво важливими проблемами пенсіонерів. Соціальна праця скромна і негучна, але сповнена високого гуманізму, милосердя, душевного тепла. Суспільство змінюється, але співчуття і любов до ближнього повинні залишатися нормою нашою життя, надійною опорою для тих, хто потребує милосердя і допомоги.

        

 

 


  6 жовтня 2017 року в Срібнянському районному територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулися чергові збори соціальних робітників відділення соціальної допомоги вдома.

Відділення соціальної допомоги вдома | Переглядів: 135 | Додав: administrator | Дата: 06.10.2017 | Коментарі (0)

     День людей похилого віку - це хороша нагода ще пильніше поглянути на проблеми літніх людей, а також ще раз засвідчити всенародну повагу ветеранам війни і праці, нашим батькам і матерям, старшим друзям, за чиїми плечима - нелегкі життєві дороги, що щедро посріблили сивиною скроні. Люди старшого покоління - джерело народної мудрості, їх практичний життєвий досвід, невичерпна енергія та оптимізм - нерозривний місток, який з`єднує покоління.


Слухачі відділення денного перебування долучаються до відзначення дня пам'яті великомученика і цілителя Пантелеймона.


Кожного року територіальний центр намагається укомплектувати соціальних робітників найнеобхіднішим для повноцінної роботи

Відділення соціальної допомоги вдома | Переглядів: 142 | Додав: administrator | Дата: 11.08.2017 | Коментарі (0)

1-10 11-20 21-30 ... 81-90 91-97