Головна » Статті » Структурні підрозділи » Відділення соціальної допомоги вдома

Перевірка роботи соціальних робітників

22 лютого 2018 року директор Срібнянського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Пиндюра Ж.М. та завідувач відділення соціальної допомоги вдома Іваненко М.П. провели перевірку якості надання соціальних послуг відділенням соціальної допомоги вдома в смт. Срібне та с. Олексині.

Перевіркою встановлено, що соціальні робітники Амонська ВЛ. (смт. Срібне) та Богма Ю.М. (с. Олексині) належно виконують свої функціональні обов’язки Відвідування одиноких непрацездатних громадян соціальні робітники здійснюють згідно графіка, послуги надаються в повному обсязі за Державним стандартом згідно індивідуальних планів та договорів, укладених між відділенням соціальної допомоги вдома та підопічними. Приємно, що наші соціальні робітники знають потреби кожного свого підопічного і намагаються вчасно їх вирішувати, турбуються про забезпечення паливом та оформляють їм субсидію . Попри складні погодні умови, їх підопічні були забезпечені всіма необхідними товарами, ліками та вчасно був відкиданий сніг біля будинків.

Приємно, що всі підопічні тепло відгукуються про соціальних робітників, дякують за людяність, милосердя, небайдужість і якісне та своєчасне надання соціальних послуг.

Категорія: Відділення соціальної допомоги вдома | Додав: administrator (22.02.2018)
Переглядів: 125 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar