Головна » Статті » Структурні підрозділи » Відділення соціальної допомоги вдома

Збори соціальних робітників

26 серпня 2016 року у територіальному центрі соціального обслуговування ( надання соціальних послуг ) відбулися чергові збори соціальних робітників відділення соціальної допомоги вдома за участю директора територіального центру – Ж. М. Пиндюри, завідувача віідлення – М. П. Іваненко, заступника завідувача відділення – К. А. Хоменко.

        На зборах обговорено ряд актуальних для установи питань.  Директор наголосила, що для забезпечення дієвого внутрішнього контролю роботи соціальних робітників щодо надання соціальних послуг особам, які перебувають на обслуговуванні відділенням соціальної допомоги вдома, керівництвом територіального центру постійно проводиться моніторинг якості роботи соціальних робітників та інші види перевірок по закінченню яких проводиться аналіз роботи по наданню соціальних послуг. 

Завідувач віддлення звернула увагу на своєчасну здачу документів до особових справ та своєчасне поновлення документів у разі зміни.

    Звітували соціальні робітники за виконану роботу в серпні місяці , також затверджували графіки роботи на вересень.  Обговорювали питання про збору врожаю, заготівлі  дров для підопічних відділення та про підготовку до осінньо – зимового періоду. Директор територіального центру, завідувач відділення та заступник завідувача вислухали соціальних робітників та обговорили питання, які виникають в роботі з підопічними.  

      Значних порушень у роботі соціальних робітників не виявлено.

Категорія: Відділення соціальної допомоги вдома | Додав: administrator (29.08.2016)
Переглядів: 152 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar