Головна » Статті » Структурні підрозділи » Відділення соціальної допомоги вдома

Жовтневі збори соціальних робітників

  6 жовтня 2017 року в Срібнянському районному територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулися чергові збори соціальних робітників відділення соціальної допомоги вдома, в яких взяли участь голова районної ради Панченко О.В., директор територіального центру Пиндюра Ж.М., завідувач відділення Іваненко М.П.

     Окрім обговорення ряду актуальних для установи питань, значимою подієїю зібрання стало привітання Скрипки Лариси Василівни, соціального робітника відділення соціальної допомоги вдома, з нагоди 50-річчя від Дня народження.

   Директор територіального центру Жанна Миколаївна Пиндюра щиро привітала Ларису Василівну та подякувала за багаторічну сумлінну працю, професіоналізм, чуйність та коректність у ставленні до підопічних.

     До вітань приєдналася також і Голова районної ради Олена Василівна Панченко та вручила подяку районної ради за багаторічну сумлінну працю в соціальній сфері та з нагоди 50-річчя від Дня народження.

     Адміністрація, профспілковий комітет та увесь колектив територіальнго центру щиро вітає ювілярку та бажає міцного здоров`я, натхнення, життєвої енергії та оптимізму. Бажаємо Вам не зупинятися на досягнутому, йти вперед до нових цілей, вести за собою інших. Нехай Вам щастить! Нехай Вас оточують і в усьому підтримують улюблені, близькі й віддані люди!

Категорія: Відділення соціальної допомоги вдома | Додав: administrator (06.10.2017)
Переглядів: 116 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar