Головна » Статті » Структурні підрозділи » Відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги

Пункт прокату

       При відділенні надання адресної натуральної та грошової допомоги працює пункт прокату технічних та інших засобів реабілітації, який створено для надання громадянам району послуг з прокату технічних засобів реабілітації з метою усунення обмежень життєдіяльності та підтримки соціальної незалежності громадян, що частково або повністю втратили здатність до самообслуговування або пересування у зв'язку з похилим віком чи хворобою.

       Видача технічних та інших засобів реабілітації в пункті прокату здійснюється на безоплатній основі. Першочергово  засоби реабілітації видаються одиноким громадянам, одиноким інвалідам, які обслуговуються в структурних підрозділах територіального центру. Для оформлення договору та видачі на прокат засобу реабілітації потрібно подати необхідний пакет документів. Термін, на який видається засіб реабілітації, узгоджується сторонами відповідно до укладеного договору.

       Послугами пункту прокату в цьому році скористалися 2 особи похилого віку, в користування яким надано інвалідні крісла колісні.

Категорія: Відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги | Додав: administrator (22.05.2015)
Переглядів: 240 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar