Головна » Статті » Структурні підрозділи » Стаціонарне відділення

Діяльність стаціонарного відділення с. Карпилівка

        Стаціонарне відділення для постійного або тимчасового проживання територіального центру (далі — стаціонарне відділення) утворюється для обслуговування не менш як 10-ти і не більш як 50-ти одиноких громадян (обмеження щодо граничної чисельності громадян у стаціонарному відділенні, що встановлено цим пунктом, набирає чинності з 1 січня 2015 року), до якого на постійне або тимчасове проживання, повне державне утримання безоплатно приймаються одинокі громадяни похилого віку, інваліди (які досягли 18-річного віку), хворі (із числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більш як чотири місяці), які відповідно до висновку лікарсько-консультаційної комісії закладу охорони здоров'я за станом здоров'я не здатні до самообслуговування, потребують постійного стороннього догляду та допомоги, соціально-побутових, соціально-медичних та інших соціальних послуг.

      У стаціонарному відділенні громадяни перебувають на повному державному утриманні, одержують необхідні їм соціальні послуги та відповідно до встановлених норм забезпечуються:

      1) житлом, одягом, взуттям, постільною білизною, м'яким і твердим інвентарем і столовим посудом;

    2) раціональним чотириразовим харчуванням, у тому числі з урахуванням віку і стану здоров'я, у межах натуральних норм харчування, передбачених для мешканців інтернатних установ;

       3) цілодобовим медичним обслуговуванням;

   4) слуховими апаратами, окулярами, протезно-ортопедичними виробами, засобами пересування (крім моторизованих), медикаментами відповідно до медичного висновку;

     5) комунально-побутовим обслуговуванням опалення, освітлення, радіофікація, тепло-, водопостачання тощо).

    До стаціонарного відділення громадяни приймаються за направленням (путівкою) управління соціального захисту населення за місцем проживання. Направлення (путівка) видається на підставі письмової заяви громадянина, паспорта, висновку лікарсько-консультаційної комісії закладу охорони здоров'я про його нездатність до самообслуговування та потребу в постійному сторонньому догляді та допомозі.

    На кожного громадянина, який перебуває у стаціонарному відділенні, ведеться особова справа, в якій міститься:

     1) письмова заява громадянина;

     2) копія паспорта або іншого документа, що посвідчує особу;

     3) направлення (путівка);

    4) висновок лікарсько-консультаційної комісії закладу охорони здоров'я про нездатність до самообслуговування та потребу в постійному сторонньому догляді та допомозі;

     5) довідка про розмір призначеної пенсії;

     6) довідка про склад сім'ї або зареєстрованих у житловому приміщенні / будинку осіб;

     7) витяг з Реєстру правочинів про відсутність укладеного договору довічного утримання

     (догляду), виданий нотаріусом (за наявності);

     8) довідка медико-соціальної експертної комісії про групу інвалідності (за наявності);

     9) копія наказу про здійснення (припинення) обслуговування;

   10) копія рішення (розпорядження) органу, що утворив територіальний центр, або утвореної ним комісії про звільнення від плати громадян похилого віку, інвалідів(які досягли 18-річного віку), хворих (з числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більш як чотири місяці), які не здатні до самообслуговування, але мають рідних, що повинні забезпечити їм догляд і допомогу (за наявності);

       11)довідка про доходи за останні шість місяців, що передують  місяцю   звернення  за  встановленням  диференційованої  плати  за надання соціальних послуг.

       Починаючи  з 2011 року у стаціонарному відділенні зроблено багато справ для покращення життя його мешканців, так:

      1.У 2011р. у стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання с. Карпилівка Срібнянського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) проведений капітальний ремонт туалетної кімнати – облицювання керамічною плиткою стін та підлоги, встановлена нова сантехніка. У пральню придбано дві пральні машини та водонагрівач електричний.   

      2. У 2012р. у стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання с. Карпилівка проводили поточний ремонт ванної кімнати – облицювання керамічною глазурованою плиткою стін та підлоги, придбано душову кабіну (гідромасажний бокс) та встановлено нову сантехніку. 

      3. Протягом 2011 – 2013рр. у стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання с. Карпилівка проводили облаштування актового залу, створені комфортні умови для перегляду телебачення. Придбано плазмовий телевізор 42 ", м'який диван.  

     4. У 2013р. у стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання с. Карпилівка проведений косметичний ремонт їдальні, придбано кулер Ecotronic, морозильну камеру, м’які лави та плазмовий телевізор 32 ".   

        5. За 2014 рік для стаціонарного відділення було придбано генератор бензиновий. Також, завдяки спонсорській допомозі було придбано мікрохвилюву піч «Saturn», електропіч «Saturn» та вентилятор.

      Особлива увага приділяється створенню комфортного психологічного клімату, атмосфери доброзичливості та чуйності, організації змістовного дозвілля для підопічних відділення. Створені умови для прогулянок на свіжому повітрі, перегляду кінофільмів і телепрограм.

Стаціонарне відділення знаходиться за адресою:

Чернігівська область, Срібнянський район, с. Карпилівка

Тел.:  (04639) 2-44-52

Завідувач відділенням: Бринза Алла Іванівна

Категорія: Стаціонарне відділення | Додав: administrator (14.01.2015)
Переглядів: 290 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar