Головна » Статті » Структурні підрозділи » Відділення соціально-побутової адаптації

Година здоров’я

09.08.2017 року весь православний світ відзначав день пам'яті великомученика і цілителя Пантелеймона, покровителя хворих і лікарів. У відділенні денного перебування Срібнянського територіального центру відбулася година здоров'я для слухачів Університету ІІІ віку .

У народі знають Св.Пантелеймона як цілителя, який щедро допомагав хворим і вбогим, лікував їхні душевні та тілесні рани. Перекази свідчать, що якась жорстока душа донесла про це імператору і Пантелеймон прийняв муки за християнську віру. Проте святий не відчував болю, а з ран текла не кров, а молоко. Тому в народі його називають цілителем, в цей день просять здоров’я собі і всій сім’ї.

В день пам'яті святого Пантелеймона, за звичаєм, збирають лікарські трави, які за легендою володіють особливою силою.

На городах в цей день прийнято знімати перший качан капусти. Християни кажуть "На Пантелея капуста кочешок завиває". Також на честь святого Пантелеймона прийнято готувати пироги зі свіжою капустою, а потім роздавати їх на вулиці дітям, мандрівникам і бідним.

Таку інформацію надала членам клубу соціальний працівник Юлія Щербина і побажала всім міцного здоров’я та зцілення від усіх хвороб.

 

 

Категорія: Відділення соціально-побутової адаптації | Додав: administrator (11.08.2017)
Переглядів: 111 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar