Головна » Статті » Структурні підрозділи » Відділення соціально-побутової адаптації

І знову дзвонить «випускний» дзвінок!

Жодна людина не може передбачити, що її чекає на схилі літ.   Життя вносить свої корективи в долі навіть тих, хто має сім’ї. Для   створення умов для самореалізації, покращення морально-психологічного і фізичного стану людей старшого покоління  в територіальному центрі соціального обслуговування діє Університет третього віку.

       Час спливає непомітно. Швиденько  промайнув рік навчання і вже на порозі відділення збираються причепурені, з усмішками на обличчях студенти-випускники на  тематичний захід «І знову дзвонить   «випускний» дзвінок!».

        Приміщення, де відбувається урочиста подія, прикрашене красивими  розами. Все це розмаїття створює святковий настрій ще до початку свята і стирає почуття схвильованості, яке присутнє кожній людині під час таких подій .

         Чинно займають свої місця випускники срібного віку і готуються    прийняти вітання з нагоди випускного в  університеті.

         В урочистій атмосфері випускники отримали сертифікати про закінчення навчального курсу 2015-2016 років.

         Зі сльозами на очах висловлювали випускники свою подяку за підтримку та розуміння   керівництву району та місцевої громади, звертали увагу на чуйність, повагу зі сторони працівників відділення.

  Студенти  висловили свої сподівання  на те, що  в наступному учбовому році продовжать своє навчання на інших факультетах, наприклад, освоєння комп’ютерній грамотності. Адже в багатьох   людей літнього віку  члени родини: діти, онуки, інші близькі родичі – проживають в інших регіонах України та далеко за її межами. Вміння користуватися соціальними програмами в системі Інтернет сприятиме їх, хоча б, віртуальному спілкуванню. Чудовий був день, але, як і всі інші, добіг кінця. Усі залишились задоволені, сповнені гарним настроєм, позитивом.

Категорія: Відділення соціально-побутової адаптації | Додав: administrator (31.08.2016)
Переглядів: 100 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar