Головна » Статті » Структурні підрозділи » Відділення соціально-побутової адаптації

Повір у себе

   

     3 грудня в Україні відзначають Міжнародний день інвалідів – справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов’язок перед інвалідами, що потребують захисту та підтримки у цей непростий час. Безумовно, цей день не є святковим. На долю цих людей випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя. Ми інколи навіть не замислюємося, що хтось не може самостійно купити в магазині хліба,  ліки в аптеці: не тільки за браком коштів, а через фізичну недужість.

     Працівники Срібнянського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) переймаються проблемами своїх підопічних щодня. На обслуговуванні у територіальному центрі перебуває 186 інвалідів. Всі вони завжди чекають на підтримку та порозуміння. А у дні святкові, визначні, ми прагнемо зробити для них якомога більше. 

    З нагоди Міжнародного дня інваліда Срібнянський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) 2 грудня провів  низку заходів: привітали підопічних у стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання с. Карпилівка, відбувся святковий обід та концерт аматорів народного мистецтва,  у відділенні денного перебування  відбулося  зібрання людей з обмеженими можливостями.

     З привітальним словом перед присутніми виступили: заступник голови Срібнянської районної державної адміністрації Ірина Іванівна Мартинюк, директор територіального центру Жанна Миколаївна Пиндюра, завідувач Срібнянського сектору з питань призначення перерахунку та виплати пенсії ВОУПФ України Алла Володимирівна Кобиш, начальник управління соціального захисту населення  Микола Петрович Мащенко.

     А крім того, натхненна дружньою атмосферою в організації Ганна Василівна Сучкова презентувала свої пісні. Слова, сповнені водночас і болю, і віри в краще, лунаючи з її вуст, набували особливого емоційного забарвлення. На очах у гостей бриніли сльози. Ганну Василівну підтримали бурхливими оплесками!

   Вподобання кожного справа тонка, але нашим майстриням все пiд силу. Незважаючи ні на які труднощі, вони творять справжні шедеври, які милують кожне око людини. На виставці мистецьких виробів були представлені роботи з бісеру Катерини Дмитрівни Бойко, свічки - орігамі Лілії Вікторівни Петренко і вишиванки Ганни Василівни Сучко.

    Зазвичай таких людей називають людьми із особливими потребами. Однак попри свої недуги - прив'язаність до візка, відсутність слуху чи зору - вони демонструють світові свої надможливості і стають для абсолютно здорових громадян прикладом мужності та рішучості зайняти активну життєву позицію.

  Срібнянський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) висловлює найтепліші слова  нашим громадянам району, на долю яких випали нелегкі випробування. Ви для нас — взірець стійкості, мужності і незламності духу. Зичимо вам та вашим родинам доброго здоров’я, життєвого оптимізму, добробуту і великого людського щастя!

 

Категорія: Відділення соціально-побутової адаптації | Додав: administrator (07.12.2016)
Переглядів: 102 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar