Головна » Статті » Структурні підрозділи » Відділення соціально-побутової адаптації

Міжнародний День людей похилого віку

     « Добром забуте серце обігрійте » - саме під таким гаслом 1 жовтня в актовій залі районного територіального центру святкували Міжнародний День людей похилого віку і День ветерана. Учасників зібрання, мудрих і багатими роками, але молодих душею, вітали директор територіально центру О. В. Панченко, заступник голови Срібнянської районної державної адміністрації з гуманітарних питань І. І. Мартинюк, заступник голови районної ради О. В. Телух, начальник управління соціального захисту населення М. П. Мащенко, І – й заступник начальника управління Пенсійного фонду С. В. Потапенко, голова  ради ветеранів В. Г. Тимченко та психолог ( педагог соціальний ) М. В. Василенко. 

      Своїми теплими віршами вітали учні Срібнянської загальноосвітньої школи      І  - ІІІ ступенів. Гарні пісні підхоплювали всі присутні під музичний акомпанемент В. В. Вірченка. Друченко В. К. та Денисенко В. І. – своїми вишиванками зачарували всіх присутніх.

      Того ж дня свято було і в стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян с. Карпилівка. Теплим щирим словом вітали стареньких О. В. Панченко, І. І. Мартинюк, О. В. Телух, М. П. Мащенко. Також завітали з привітаннями Срібнянський  селищний голова О. П. Куделя, який поспілкувався з 8 старенькими, що проживали на території селищної ради, а в скрутний для них час потрапили до стаціонарного відділення, та голова ветеранської організації с. Карпилівка Н. П. Коваленко. Учні Карпилівської школи подарували красиві вірші та пісні людям похилого віку.

      Працівники територіального центру не тільки за службовими обов'язками, але й за покликом серця піклуються про літніх людей та інвалідів. Завдяки їхній турботі  літні люди отримують надію на майбутнє, відчувають себе повноцінними, повноправними членами суспільства. Щодня працівники приходять на допомогу, проявляють співчуття і терпіння, розділяють їх біль, забуваючи про власні проблеми. З давніх часів благодійність – традиція нашого народу. Цілком природним вважалося допомогти знедоленому, захистити старість, немічних. У народі кажуть, що добра людина  - це щаслива людина. І доброта обов'язково повертається до того, хто її віддає.

    Територіальний центр вдячний спонсорам та благодійникам за участь в організації святкового обіду. Цього разу грошову допомогу надали: приватні підприємці – М. Г. Місько,  С. Чернець, Я. О. Панченко, Н. П. Мостова, А. А. Чечотенко,  В. І. Желіба, Л. В.  Савченко, О. Л. Полонець, та натуральну  допомогу: Н. Ф. Ратьєва, ТОВ оптова база « Ашер », В. М. Якименко, В. Г. Рептюх, В. І. Білодід, Л. П. Куделя, Н. І. Коваль.

            

Категорія: Відділення соціально-побутової адаптації | Додав: administrator (06.10.2015)
Переглядів: 179 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar