Головна » Статті » Структурні підрозділи » Відділення соціально-побутової адаптації

Поїздка випускників Університету ІІІ віку до палацу Петра Григоровича Галагана смт. Дігтярі

     15 червня у відділенні денного перебування проведено випускний в Університеті ІІІ віку на факультеті " Комунікаційних та інформаційних технологій". Випускників привітала директор територіального центру Жанна Миколаївна Пиндюра і вручила сертифікати про пройдений курс навчання.Після урочистої частини випускники з працівниками відділення організували екскурсійну поіздку в смт. Дігтярі, де  відвідали палац Петра Григоровича Галагана. В даний час, на території  садиби знаходиться Дігтярівський професійний аграрний ліцей.

  Екскурсію в палаці П.Г.Галагана та музеї «Берегиня» для наших випускників провели заступник директора аграрного ліцею Світлана Петрівна Мажуга та методист Галина Петрівна Власенко

 Всі присутні були зачаровані садибним комплексом, але найбільше вразила історія самого палацу та його власників. В музеї «Берегиня» знаходиться багато книг та документів, які передають вишуканий смак та високий інтелект його власників, портретні та пейзажні роботи вітчизняного та західноєвропейського мистецтва, ікони, гравюри, скульптури та інші речі декоративного оздоблення будинку.

      Випускники гарно провели свій час та залишилися дуже задоволені.

    Дякуємо працівникам Дігтярівського професійного аграрного ліцею  за цікаву екскурсію та незабутні враження. Ви дали нам можливість переконатися в тому, що і в  Срібнянському краї є чаруючі та величні  історичні місця.

                                                 

                                                               

 

 

Категорія: Відділення соціально-побутової адаптації | Додав: administrator (20.06.2017)
Переглядів: 158 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar