Головна » Статті » Структурні підрозділи » Відділення соціально-побутової адаптації

Випускний в Університеті ІІІ віку

     Четвертий рік поспіль у відділенні функціонує Університет ІІІ віку, метою якого є навчання основних принципів здорового  життя; підвищення загальноосвітнього рівня підопічних; збереження фізичної,  психічної і соціальної активності пенсіонерів, збереження взаємодії людей похилого віку з соціальним середовищем, залишення їх в активному суспільному житті. Продовження активного довголіття самотніх непрацездатних людей похилого віку, інвалідів, ветеранів шляхом розвитку їх творчих здібностей та навичок, організації дозвілля, надання інформаційних та  соціально-побутових послуг.  Літні люди здатні вчитися, розвивати вміння, набувати нових інтересів незалежно від того, пішли вони на пенсію чи ні.

         Протягом 2014 – 2015 навчального року в Університеті ІІІ віку функціонувало чотири факультети на яких навчалося 50 студентів:

  •  « Основи медицини, здорового способу життя »
  •  « Літературно – мистецький »
  •  « Психологія та право »
  •  « Комунікаційні та інформаційні технології ».

     Із студентами – слухачами факультетів працювали завідувач відділенням, психолог ( педагог соціальний ), сестра медична та працівники центральної районної бібліотеки.  Соціально – педагогічну послугу також отримували пенсіонери сіл району. Завдяки колективу відділення безліч людей отримують необхідну підтримку і знову набувають здатності сподіватися і вірити в майбутнє.

       З 16 по 23 червня 35 випускників Університету ІІІ віку отримали сертифікати про закінчення навчання. Із завершенням навчання слухачів привітали голова райдержадміністрації Микола Павлович Близнюк, директор територіального центру Олена Василівна Панченко, та психолог ( педагог соціальний ) Мирослава Василівна Василенко.

        Випускників  « Літературно – мистецького » факультету з смт. Дігтярі привітала директор територіального центру, голова селищної ради  та психолог ( педагог соціальний ) відділення.

       Від імені випускників виступили старости груп Н. І. Жмака, К. М. Завгородня,  С. О. Коваленко та В. О. Коваленко – вони висловили подяку директору територіального центру за створення сприятливих умов для навчання,  спеціалістам - за отримані знання та навички, за увагу до пенсіонерів.

         В культурно – духовному  житті студентів важливе місце займає відвідування історичних місць, музеїв, церков, монастирів. От і цього року після отримання сертифікатів слухачі відвідали: садибу знаменитого сокиринського бджоляра Миколи Івановича Вовнянка, Тростянецький Дендропарк та Густинський Свято – Троїцький жіночий монастир. 

          З жовтня 2015 року Університет ІІІ віку продовжить свою роботу, тож запрошуємо всіх бажаючих на навчання. Слухачами Університету можуть бути люди,  що мають статус пенсіонера з освітою будь – якого рівня і які зацікавлені в участі у такій програмі. Для того, щоб стати слухачем того чи іншого факультету, який зацікавив, необхідно подати заяву та мати при собі пенсійне посвідчення. Заяви приймаються за адресою: смт, Срібне, вул.. Калініна, 10. Адміністрація закладу плекає надію, що Університет ІІІ віку стане для Вас новим ковтком життя, можливістю по іншому поглянути на оточуючий світ, відчути власну потребу в реалізації невикористаних можливостей та потенціалів.

 

Категорія: Відділення соціально-побутової адаптації | Додав: administrator (30.06.2015)
Переглядів: 434 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar