Головна » Статті » Структурні підрозділи » Відділення соціально-побутової адаптації

Вишивка - це мистецтво особливо бачення світу.

     Вишивка в Україні - один з найбільш улюблених і поширених різновидів народної творчості. Це символ здоров"я, краси, чистоти помислів і єдняння з душею своїх предків свого народу. У вишиванці, як і в пісні розкривається доля людини, її радощі й горе; вона є джерелом невичерпного надхнення і пізнання нашої історії. Жіночі руки, мають лише тканину та нитки декількох кольорів, які створюють справжні шедеври мистецтва.

      Так сама наша колега, Харченко Ніна Миколаївна, соціальний робітник відділення соціальної допомоги вдома, на полотні створює справжнє мистецтво. Для неї це не лише хобі, а й справа всього життя. Вона вкладає душу в свої роботи.

   Працюючи соціальним робітником, який щодня приходить на допомогу своїм підопічним, проявляє співчуття і терпіння, розділяє їх біль, забуваючи про власні проблеми, вона знаходить вільний час для мистецтва вишивання. Усі колеги шанують Ніну Миколаївну за щирість, порядність, доброзичливість, чуйність.

    На сьогоднішній день, Ніна Миколаївна  вишиває ікони, рушники, сорочки, скатертини, серветки, які викликають захоплення і щиру посмішку відвідувачів відділення денного перебування.

Категорія: Відділення соціально-побутової адаптації | Додав: administrator (02.12.2016)
Переглядів: 94 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar