Головна » Статті » Структурні підрозділи » Відділення соціально-побутової адаптації

Зорепадом летять роки...

    День людей похилого віку - це хороша нагода ще пильніше поглянути на проблеми літніх людей, а також ще раз засвідчити всенародну повагу ветеранам війни і праці, нашим батькам і матерям, старшим друзям, за чиїми плечима - нелегкі життєві дороги, що щедро посріблили сивиною скроні. Люди старшого покоління - джерело народної мудрості, їх практичний життєвий досвід, невичерпна енергія та оптимізм - нерозривний місток, який з`єднує покоління.

     2 жовтня в Срібнянському районному територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) проведений святковий вогник з нагоди Дня людей похилого віку та Дня ветерана, що виражає глибоку пошану та цивілізоване ставлення українського суспільства до найстарших представників громади. Близько 20 ветеранів прийняли участь в урочистих заходах з цієї нагоди.

     Зі словами вітання до шанованих гостей звернулись голова районної ради Олена Панченко, директор територіального центру Жанна Пиндюра та начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Микола Мащенко. Посадовці привітали присутніх з Днем людей поважного віку, поцікавилися їхніми проблемами, побажали здоров`я, тепла та довголіття.

     Також для людей поважного віку в актовій залі територіального центру лунали мелодії та пісні від працівників та учасників художньої самодіяльності районного будинку культури.

     Своїми авторськими піснями та красивими вишивками зачарувала присутніх ветеран праці Галина Василівна Сучкова, декламуванням власних віршів та виставкою авторських книг порадувала учасників святкового зібрання Валентина Ілларіонівна Денисенко.

     Вмсловлюємо щиру повагу та глибоку вдячність спонсорам та благодійникам за участь в організації святкового обіду. Матеріальну та продуктову допомогу надали приватні підприємці: О.М. Ткач, Я.О. Панченко, А.А. Чечотенко, В.В. Зубков, Г.О. Юрченко, А.Ю. Смирнов, О.Л. Полонець, Г.О. Василенко, Н.Ф. Ратьєва, В.Г. Волошин, В.М. Щербина, Н.І. Коваль, Л.В. Савченко, С.М. Чернець, В.І. Желіба.

    Без уваги не залишилися і одинокі малозабезпечені особи похилого віку. На кошти, які були надані СТОВ "Батьківщина", придбані та вручені продуктові набори понад 50 пенсіонерам.

Категорія: Відділення соціально-побутової адаптації | Додав: administrator (05.10.2017)
Переглядів: 130 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar